З метою упорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області, зменшення впливу побутових відходів на довкілля, покращення санітарного стану населених пунктів та поліпшення епідеміологічного благополуччя населення, оголошується конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі – до 14-00 25 червня 2021 року;

2 етап – розкриття конвертів з пропозиціями, перевірка на відповідність заявленим вимогам та визначення переможця відбудеться 30 червня 2021 о 14-00 в приміщенні Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області за адресою: м.Конотоп, вул.Михайла Сусло, 21а.

Кількість конкурсних пропозицій не обмежена.

Конкурсні пропозиції з позначкою «Заява на участь у конкурсі з вивезення твердих побутових відходів на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області» можна надіслати поштою або подати особисто оформивши відповідним чином на адресу: Сумська область, Конотопський район, с.Попівка, вул.Миру, 1.

Детальніше з інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися ТУТ