На цьому наголосив голова Сумської облдержадміністрації, відвідавши разом з Міністром у справах ветеранів Юлією ЛАПУТІНОЮ практичні навчання, що відбувалися в рамках зборів з військовозобов'язаними та резервістами 117 бригади територіальної оборони

«Сьогодні відбулися практичні заняття з відпрацювання захисту і контролю кордону, роботі на блок-постах підрозділів територіальної оборони, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, а також незаконними діями біля держбудівель, – розповів Василь Хома журналістам. – Це дуже важливі навчання. Тому що Сумщина – прикордонна область, і ми маємо бути готові до провокацій, роботи в особливий чи у воєнний період. Бути готовими відбити будь-який напад противника».

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна відзначила, що учасники навчань дуже злагоджено відпрацьовували різні тактичні завдання.

«Лише мотивований захисник може за чотири дні навчитися тому, що у військових вишах студент вивчає роками. Важливо, що серед учасників територіальної оборони є колишні добровольці. Адже вони вже мають бойовий досвід, – говорила Міністр. – Взаємна злагодженість підрозділів Збройних сил України, Національної поліції , Національної гвардії, а також розуміння важливості захисту держави представниками громадянського суспільства – це запорука того, що Сумщина та Україна будуть захищеними».