Попівська сільська рада багата різноманітними талантами. А спортивні традиції є у кожному населеному пункті нашої громади. Для того щоб з'ясувати у якому з них вони підтримуються найкраще, 22 травня у с.Юрівка відбулися змагання «Найкраще спортивне село Попівської громади».

Свято вдалося організувати за підтримки засновника ТОВ «Юрівка» Олександра КОТЛЯРОВА, який всебічно підтримує спортивну, культурну та освітянські сфери населеного пункту.

Дружню спортивну родину привітали Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, секретар сільської ради Валентина МАЛІГОН, заступник сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, директор ТОВ "Юрівка" Петро БІЛОГАЙ, староста села Сергій ГАЛЯН.

- Вітаю всіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях та хто не уявляє життя без нього. Спорт виховує, дисциплінує, формує почуття команди. Бажаю, щоб ці якості принесли вам успіх, щоб ви перемагали в усьому і здобували славу для себе, нашої громади та для України, - зазначив Анатолій Васильович під час урочистого відкриття змагань.

За особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Попівської сільської ради, надання фінансової допомоги очільник громади нагородив грамотами директорів ТОВ «Юрівка» Петра БІЛОГАЯ, ТОВ «Ремавтокомплектсервіс» Дмитра КРАВЧЕНКА, Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН Вячеслава ФІЛЬОВА, ПСП «Мир» Геннадія БЕРДНІКОВА, голову фермерського господарства «Листопад» Віктора ЛИСТОПАДА.
За звання кращого спортивного села боролися команди з сіл Попівка, Малий Самбір, Великий Самбір, Вирівка, Дептівка, Шаповалівка, Шевченкове, Карабутове, Юрівка, Кошари, Михайло-Ганнівка, Чорноплатове, Пекарі, Кузьки та Соснівка.

Спортсмени випробовували свої сили у наступних видах спорту - настільний теніс, міні-футбол, перетягування канату, шахи, шахмати, гирьовий спорт.

Бурхливими оплесками зустрічали команду старост, які продемонстрували спритність, винахідливість та гарну фізичну форму. Активну участь у змаганнях взяв Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК.
Також порадували вболівальників яскравою грою в міні-футбол команда депутатів.

Наймолодшими учасниками свята була дружня команда учнів Юрівського ЗЗСО.

Аматори сцени Попівської громади подарували присутнім море позитиву і приємних емоцій.

Усіх гостей свята пригощали смачним кулішем.

За результатами змагань "Найкращим спортивним селом Попівської громади" стали господарі свята, с.Юрівка, друге місце у с.Попівка, на третьому - с.Малий Самбір. Переможці нагороджені Кубками, медалями та грамотами Попівського сільського голови.

Детальніше про результати змагань читайте в наступному пості.