Під час щотижневої наради, керівники відділів апарату сільської ради та виконавчих органів поінформували керівництво громади про хід виконання завдань та озвучили нагальні питання, що потребують виконання.

Окремо зупинилися на підсумках проведення спортивного свята «Найкраще спортивне село Попівської громади», відзначили його проведення на високому рівні, активну участь старост, депутатів, керівників підприємств, спортсменів у змаганнях.

Начальник відділу соціального захисту населення Леся МІЩЕНКО зупинилася на можливих новаціях у наданні субсидій населенню на 2021 рік. Відзначила, що житлова субсидія особам, які звернулись за її призначенням у травні-вересні 2021 року призначається починаючи з травня.

Також закцентовано увагу на своєчасній підготовці проєктів рішень до чергового засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради.

За результатами апаратної наради виконавцям надано ряд відповідних доручень.

апаратна нарада Попівської сільської ради