Сьогодні під головуванням заступника Попівського сільського голови Ірини КЛІГУНОВОЇ відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Попівської сільської ради.
На засіданні було розглянуто 2 адміністративні справи у відношенні мешканців громади.

Зокрема, комісія розглянула справу про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, приястроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання».

За результатами розгляду справ були прийняті відповідні рішення. Правопорушників притягнули до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Посадовиця закликала громадян бути відповідальними та не порушувати законодавство.