Сьогодні з робочим візитом у Попівській сільській раді побував народний депутат України Ігор МОЛОТОК.

Спільно з Попівським сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ, депутатом обласної ради Тетяною СИЗОН, генеральним директором ТОВ «Вітчизна» Сергієм ЧИЖИКОМ, ініціативними депутатами сільської ради Сергієм ЧЕРЕВКОМ та Андрієм ВОДОП’ЯНОВИМ обговорили питання соціально-економічного розвитку громади.

Відвідали ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», що функціонує у селищі Заводське.

Проінспектували ремонтні роботи на хокейному майданчику та гуртожитку, де за підтримки ТОВ «Вітчизна» проводяться роботи по облаштуванню роздягалень, для створення належного санітарно-гігієнічного середовища, необхідного для проведення спортивних змагань у спортивному комплексі, що планується тут створити.

Зустріч була продуктивно-конструктивною, намічено шляхи розв’язання багатьох економічних питань, і є надія, що при допомозі депутата, їх вдасться вирішити.