Заступник Попівського сільського голови Ірина КЛІГУНОВА за участі начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяни МІЩЕНКО, спеціалістів та старост населених пунктів, представників відділів виконавчих органів ради провела виїзні наради у селах Привокзальне, Шаповалівка, Соснівка та Попівка.

Посадовиця перевірила поставлені завдання щодо виконання заходів з благоустрою населених пунктів (здійснення покосу трави на території населених пунктів, грейдерування доріг, цільового використання придбаних матеріалів для поточного ремонту громадських зупинок).

За результатами наради Ірина Володимирівна відмітила, що виконання робіт здійснюється за графіком та надала ряд доручень.