Сьогодні відбулась чергова нарада керівництва Попівської сільської ради з керівниками відділів та виконавчих органів.

На засіданні проаналізовано проведення заходів та роботу відділів та комунальних закладів за травень, обговорено нагальні питання, що потребують виконання, сплановано проведення заходів на червень.

Зокрема, мова йшла про підготовку до святкування Дня захисту дітей, свята «Віншуємо суницю – першу ягоду царицю» у Малому Самборі, I туру Чемпіонату України по хокею на роликах у с.Заводське, відзначення 365-річниці с.Озаричі, ушанування медичних працівників, проведення на належному рівні низки заходів до 25-річниці Конституції України тощо.

Увагу присутніх закцентувано на своєчасній та якісній підготовці проєктів рішень до чергового засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради.

Виконавцям надані відповідні доручення.