ДОРОГІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Від щирого серця вітаємо вас із теплим і радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

1 червня – це особливий день не лише для маленьких громадян нашої держави, але й для всього суспільства: він нагадує нам про відповідальність за виховання та захист дітей – майбутнє нашої держави.

Найкраща нагорода для дорослих – усміхнені дитячі обличчя. Дуже хочеться, щоб наші діти зростали у мирі та злагоді, були оточені родинним теплом і турботою, адже саме для цього всі ми, дорослі, живемо та працюємо.

Дорогі діти! Ростіть здоровими, чемними, талановитими. Радуйте нас своїми успіхами та перемогами. Завжди вірте у власні сили, наповнюйте своє життя цікавими і добрими справами. Нехай здійснюються ваші заповітні мрії та задуми, відкриваються нові можливості на шляху самореалізації та творчого розвитку.

Всім батькам, кожній сім’ї бажаємо впевненості в завтрашньому дні, миру, добра та справжнього родинного щастя.
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,