Міжнародний день захисту дітей, як і будь-яке свято, з нетерпінням чекають усі діти. Однак особливої уваги у цей день заслуговують ті, що в силу життєвих обставин залишились без батьківської опіки, любові та захисту.

Сьогодні 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та з багатодітних родин побували в розважальному центрі «Ігропарк», який підтримав ініціативу відділу - Служби у справах дітей (начальник Тетяна КОЛОМІЙЧЕНКО) та взяв участь у благодійній акції до Міжнародного дня захисту дітей.

Юні жителі громади із задоволенням стрибали на батутах, змагались у різноманітних настільних іграх, швидко освоїли іграшкові «транспортні засоби», каруселі та «басейн» із кольоровими кульками тощо.

Після ігор та розваг маленькі гості «Ігропарку» поласували смачним обідом і повернулися додому з радісними враженнями та масою позитивних емоцій.