Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме небайдужі та самовіддані люди дають віру та надію дітям з особливими освітніми потребами. Такими людьми є дві чарівні дівчини Ольга та Ірина, які завдяки просвітницькій роботі практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради Тетяни КОРЖ дізналися про потреби дівчинки Євгенії та допомогли їх вирішити.
Подарунковий сюрприз - візок для пересування - прямував із сонячної Іспанії, перетнувши не один кордон. Особливий подарунок хотілося вручити по-особливому. Спільними зусиллями пані Ірини та фахівців центру організована зустріч, під час якої був налагоджений відеозв’язок з Ольгою, яка мешкає в Іспанії.
- Нехай цей візочок допомагає відкривати перед тобою нові можливості. Знай, в житті все реально, мрій і твої мрії здійсняться, - зазначила Ольга.
Дівчинка та її мама мали змогу подякувати всім, хто долучився до доброї справи. Зустріч залишила незабутні враження та емоції в серці кожного присутнього.