Під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулося засідання одинадцятої сесії Попівської сільської ради восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь депутати, заступники сільського голови.

Питання, що вносились до порядку денного чергової сесії, попередньо були розглянуті та узгоджені на спільному засіданні постійних комісій. Після затвердження запропонованого порядку денного, заслухавши доповідачів, депутати затвердили підготовлені відділами рішення.

Серед них: програми розвитку медицини та освіти у нових редакціях, зміни до програми соціально-економічного розвитку та бюджету Попівської територіальної громади, земельні питання.

Завдяки злагодженим діям депутатського корпусу та апарату ради засідання пройшло в діловій та конструктивній обстановці.