Щиро вітаємо вас зі святом останнього дзвоника!

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Попри карантинні заходи, пов’язані з поширенням коронавірусу, переходом на дистанційне навчання ви гідно завершили навчальний рік. Попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.

Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Бажаємо вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій.

Висловлюємо слова вдячності педагогічним колективам Попівської сільської ради і бажаємо їм насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я, а батькам – віри в своїх дітей.

Всім зичимо любові, нових відкриттів і гарного настрою!

В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,