Заступник сільського голови Ірина КЛІГУНОВА провела виїздні наради з питань благоустрою населених пунктів.

Так, в селі Малий Самбір обговорено виконання плану заходів з благоустрою в рамках підготовки до свята «Віншуємо суницю – першу ягоду-царицю» , проведення якого заплановано на 12 червня.

В селі Озаричі проводяться роботи по благоустрою, зокрема покос трави, підготовка майданчика для проведення заходу на честь святкування 365-ї річниці заснування села.

В селі Сарнавщина опрацьовано звернення з видалення аварійних дерев на місцевому кладовищі та покос трави тощо.

В селі Шевченкове продовжується робота з покосу та розчистки від бур’яну кладовища.

Спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяною МІЩЕНКО, начальником відділу-головним бухгалтером відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності Наталією КОТОК та старостами населених пунктів опрацьовано питання інвентаризації безхазяйного майна.

За результатами нарад обговорено подальші дії.