За умовами Меморандуму про співпрацю з розгортання молочного кластеру на території громади 9 червня представник Попівської сільської ради Валентина ДРОБНИЦЯ спільно з зацікавленими у створенні сімейних молочних ферм молодими сім’ями з робочою поїздкою побували на Рівненщині, де відвідали ТОВ «Укрмілкінвест» та діючі сімейні молочні ферми даного регіону - СМФ «Остапчук» та «Юнікасоль».

Делегація від Попівської громади ознайомилася з роботою вищезазначених молочних ферм, які створені у ході реалізації проєкту Кластером «Натуральне молоко» за підтримки ТОВ «Укрмілкінвест».

У ході поїздки був проведений семінар, де висвітлені напрями та умови підтримки сімейних молочних ферм.

Учасники зацікавились розвитком цього напряму бізнесу в громаді, побачивши на власні очі як він влаштований та діє на Рівненщині, яку підтримку у його створенні надає громада.