Голова Сумської облдержадміністрації разом зі своїм заступником Тарасом САВЧЕНКОМ та радниками Костянтином ЖИДКОВИМ і Сергієм ПОРОСКУНОМ зранку здали кров у Сумському обласному центрі служби крові

14 червня – Всесвітній  день донора крові. Сьогодні в Сумах відбудуться тематичні урочисті заходи.

Завітавши зранку в Сумський обласний центр служби крові, Василь ХОМА зазначив: «Здавати кров, як і робити інші добрі вчинки, – це місія кожної людини. Я розумію важливість наявності крові і плазми в області. Адже, якщо виникає надзвичайна ситуація і необхідно врятувати життя людини, кожна хвилина на рахунку».

За словами очільника облдержадміністрації, сьогодні він здає кров не вперше. Робив це і раніше.

«Два роки тому наш товариш-афганець потрапив у ситуацію, коли йому потрібне було переливання крові. Ми разом зібралися в Харківській області й всі здавали кров. Але так не має бути. У кожній області мають бути запаси крові, – говорив Василь Хома. – Я оглянув Сумський обласний центр крові. Це справді потужний заклад європейського рівня – з сучасним обладнанням. І я тепер розумію, чому наш обласний центр називають столицею донорства»,

Здавали раніше кров та плазму і радники голови облдержадміністрації.

«Я кожного року в цей день здаю кров, плазму. Тому що, на мою думку, це обов’язок кожного громадянина України. Усвідомлювати, що твоя кров врятує чиєсь життя, – це справді прекрасно», – розповів Костянтин Жидков.

Сергій Пороскун здає сьогодні кров вперше. Хоча раніше здавав плазму.

«Я вважаю, що сьогодні розпочинається у моєму житті шлях донора», – сказав радник голови облдержадміністрації.