Благоустрій населених пунктів перебуває на особливому контролі у Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА. За його дорученням заступник сільського голови Ірина КЛІГУНОВА спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяною МІЩЕНКО провели низку виїзних обстежень у населених пунктах громади.

У селі Шаповалівка здійснено фарбування мосту через місцеву водойму, проходить викошування трави в селах Кузьки, Гути, Малий Самбір, Вирівка, Шевченкове, Сарнавщина, Шаповалівка та інших, упорядковуються узбіччя доріг.

До того ж мешканцями населених пунктів громади також здійснюється благоустрій прилеглих до власних осель територій.

Особливу увагу приділено упорядкуванню пам’ятних місць та громадських кладовищ. Обстеження їх територій проводиться планомірно, виявляються аварійні дерева та беруться на облік для подальшого видалення тощо.