На виконання Меморандуму про співпрацю з Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводяться правопросвітницькі заходи, які допомагають підвищити правову спроможність громади.

Сьогодні начальник відділу соціального захисту населення Попівської сільської ради Леся МІЩЕНКО взяла участь у презентації просвітницького проєкту презентованого Центром «Правові аспекти фінансової грамотності».

Були представлені наступні теми для обговорення: філософія та психологія фінансів; фінансова система та фінансові послуги; банки та банківські установи; небанківські фінансові установи; заощадження та інвестиції; кредити, депозити, пенсії; електронні цифрові активи; криптовалюти; зайнятість та підприємництво; захист прав споживачів фінансових послуг.