Уже традиційно, на початку червня, любителів солодкої ягоди поціновувачів української пісні та спортивно-розважальних заходів зібрало обласне свято «Віншуємо суницю – першу ягоду-царицю», яке стало візитівкою с.Малий Самбір.
 
До організації цьогорічного заходу долучились працівники сільської ради, Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН, КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради.
 
На свято завітали почесні гості, серед яких Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, голова районної ради Віктор БИК, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, директор Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН Вячеслав ФІЛЬОВ.
 
Анатолій БОЯРЧУК привітав всіх, хто прибув на свято та зазначив, що фестиваль цього року відродився після тривалого карантину та знову зібрав шанувальників з усіх куточків України, подякував садівникам за нелегку працю, побажав щедрих врожаїв цієї смачної і корисної ягоди, а гостям добре відпочити та отримати незабутні враження та нагородив подяками за активну участь у підготовці свята старосту села Малий Самбір Ніну ГАВРО, директора інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, заслуженого працівника сільського господарства Ігоря ГРИННИКА, директора ТОВ «БІО ЛАТ» Тетяну ФЕДОРЕНКО та директора Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН В’ячеслава ФІЛЬОВА.
 
До привітань долучились голова Конотопської районної ради Віктор БИК та директор Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН Вячеслав ФІЛЬОВ.
 
Продовженням урочистого відкриття стала яскрава насичена концертна програма, під час якої свої музичні привітання глядачам дарували кращі пісенні колективи та солісти Попівської сільської ради та гості – народний аматорський гурт «Мальви» (Кролевецького РБК).
 
На гостей свята очікувало безліч цікавих локацій, різноманітних конкурсів, головним серед яких став конкурс «Панночка «Ягідка - 2021».
 
Для маленьких відвідувачів фестивалю було організоване окреме цікаве і насичене дозвілля. Діти досхочу каталися в міні-вагончиках, кареті та ретроавтомобілях, стрибали на «батутах» та занурились у справжню магію – захоплюючого шоу мильних бульбашок.
 
Працювали локації - малюнки на стіні «Кольори дитинства», мистецька галявина «Намалюй мені», «Сунична майстерня».
 
Однією з найочікуваніших подій свята став призовий забіг екзотичних тварин.
 
Поряд на спортивних майданчиках зустрічались міні-футбольні команди з міст Чернігів, Суми, Конотоп, Камʼянське й волейбольні команди з Попівської, Дубов’язівської та Буринської сільських рад.
Поринути в атмосферу української народності можна було в історико-етнографічному музеї. Відтворений інтер’єр української селянської хати поєднав багатий етнографічний матеріал.
Кожен присутній зміг сфотографуватися на згадку у тематичній фотозоні.
 
На території проведення ярмарку весь день працювали торгівельні майданчики, всі бажаючі змогли спробувати різноманітні українські страви у літньому ресторані «Яблуневий сад».