З нагоди відзначення Всесвітнього дня донора крові Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із представниками Сумського обласного центру служби крові проведено інформаційно-проосвітницький захід "Донорство крові: соціальний та правовий аспекти".

У заході, на якому були присутні працівники Центру, відділення Сумського обласного центру служби крові "Конотопське відділення "Biopharma Plasma Конотоп", почесні донори взяли участь і представники від Попівської сільської ради, зокрема, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса КОВТУН.

Присутні обговорили соціальну місію донорства, виклики в розвитку галузі, соціальний та правовий захист донорів, кейси із захисту прав донорів тощо.

Також учасники розповіли свої історії донорства, ознайомилися із змінами до законодавства та задали питання фахівцям.