Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера!

На території Попівської громади зареєстровано 29 фермерських господарств. Всі вони мають свої потреби та стикаються з різними проблемами, адже відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Тому висловлюємо велику шану всім, хто обрав цей відповідальний фах.

Розвиток селянських господарств – це розвиток громади, адже вони забезпечують робочі місця для місцевих жителів, постійно долучаються до розбудови, облаштування та благоустрою населених пунктів, підтримують розвиток культурних, освітніх та медичних закладів.

Висловлюємо вдячність кожному фермеру за співпрацю, за соціальну відповідальність та допомогу в розбудові рідного краю. Бажаємо вашим господарствам ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодних умов, кваліфікованих кадрів та надійних державних гарантій захисту ваших прав у скрутних реаліях сьогодення.

Будьте успішними, здоровими та задоволеними результатами своєї кропіткої праці!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,