5 червня 2021 року, у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено запрошення-перепустки, в яких зазначено адреси пунктів тестування, де учасник/учасниця складатиме єдиний вступний іспит/єдине фахове вступне випробування. Також у перепустках зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого учасник/учасниця має прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску

Зазначимо, ЄФВВ складають вступники на спеціальності 081 «Право» і 293 «Міжнародне право». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Основна сесія ЄВІ проводиться 30 червня, ЄФВВ – 2 липня.

Для дотримання всіх протиепідемічних заходів основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Учасники ЄФВВ/ЄВІ мають самостійно сформувати й завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.

Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 9:15 та о 13:15, а припинено – за 10 хвилин до початку тестування.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів: оригінал екзаменаційного листка; документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку); запрошення-перепустка; засоби індивідуального захисту – маска або респіратор (у тому числі виготовлені самостійно).

Нагадаємо, МОН спільно з ДП «Інфоресурс» підготовлено відеороз’яснення щодо вступної кампанії 2021.

За матеріалами: https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2021-na-magistraturu-dlya-uchasnikiv-yeviyefvv-sformovano-zaproshennya-perepustki