З кожним роком віддаляється від нас одна з найжорстокіших подій людства – Друга світова війна, яка залишила гіркий спомин в кожній українській родині.

Сьогодні пройшло рівно 80 років як Німеччина без оголошення війни напала на нашу країну.

Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК разом з керуючою справами сільської ради Людмилою ЩЕРБИНОЮ, керівництвом Конотопської районної ради, жителями села Карабутове взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку герою-визволителю Олександру СВІДЕРСЬКОМУ, який народився і виріс у цьому селі та поліг за визволення Севастополя.

- Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєві історії цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників, - звернувся до пристуніх керівник громади.

Під час урочистого заходу присутні згадали та ушанували хвилиною мовчання жителів села, які не повернулися з пекла війни та воїнів, які захоронені в братській могилі.