Сьогодні Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК провів особистий прийом громадян у селі Карабутове.

До очільника громади звернулися працівники будинку культури, бібліотеки та ініціативні жителі села з питаннями щодо благоустрою та покращення матеріально-технічної бази закладу та з інших питань, що потребують допомоги Попівського сільського голови.

Анатолій Васильович особисто побував у будинок культури, де на власні очі пересвідчився, що першочергово потребує вирішення питання ремонту даху. Відзначив роботу працівників закладу, зокрема завідуючої сільським клубом Олени ХИЖНЯК у проведенні загальносільських заходів, подякував за ініціативність та побажав наснаги й творчості у праці.

Керівник сільської ради уважно вислухав кожне звернення жителів населеного пункту. Усі порушені питання будуть опрацьовані для подальшого вирішення.