Сьогодні у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія – шкільний випускний вечір, у якому переплились сум прощання і світлі надії майбутнього.
 
Упевнені, що школа та вчителі дали вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який відтепер ви будете удосконалювати самостійно. Сміливо долайте перешкоди, досягайте нових вершин, гідно приймайте виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.
 
Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі.
 
Глибоку вдячність в цей день, хотілося б висловити вчителям, які своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами допомагали долати непростий шлях осягнення знань.
 
По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь, які разом із вами раділи першим успіхам, переймалися невдачами та підтримували вас у перших спробах і починаннях.
 
Дорогі випускники! Ви молоде покоління, від якого залежить майбутнє всієї України. Тож бажаємо кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Миру вам, щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!
 
Нехай здійсняться всі ваші заповітні мрії. Нехай щастить вам в усьому!
 
З повагою
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
депутатський корпус сільської ради
та старости населених пункті