Сьогодні старости населених пунктів Попівської сільської ради взяли участь у навчальному семінарі, що проводився у онлайн форматі Сумським регіональним відділенням Асоціації міст України спільно з ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги для територіальних громад області.

Увагу учасників семінару зосереджено на питаннях щодо нотаріальних дій, які вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування, засвідчення справжності підписів на заявах, права та обов’язки старост як посадових осіб місцевого самоврядування тощо.

Також було надано роз’яснення щодо окремих питань затвердження на посаду, повноважень та статусу старост.