Велике державне свято – 25-ту річницю прийняття Основного Закону України – відзначили сьогодні в Попівській громаді.

З нагоди урочистої дати керівництво Попівської сільської ради, депутати сільської ради, голова правління ПрАТ «Р-п «Шевченківський» Микола ЗІНЧЕНКО, працівники сільської ради, закладу освіти, культури, громадськість взяли участь в урочистих заходах «Молюсь за тебе, Україно» у с.Шевченкове.

Сьогоднішня дата важлива для кожного українця, адже Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг демократії та державності, внесла гарантії незалежності та цілісності держави. Відповідно до Конституції грунтується сьогодення та вибудовується майбутнє українського народу.

До уваги присутніх було представлено авторську пісню жительки с.Шевченкове Олександри Філімонової, яку виконав жіночий ансамбль Шевченківського сільського клубу-філії.

З нагоди свята учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку – борцеві за незалежність та свободу українського народу, як знак поваги до знаної особистості і шани конституційних прав і свобод.

Відповідні заходи до Дня Конституції тривають у населених пунктах громади.