Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем національної поліції України!

Сьогодні перед правоохоронними органами стоїть низка відповідальних завдань. Кожен, хто приходить служити до лав Національної поліції, приймає на себе непростий обов’язок – охороняти права і законні інтереси громадян.

Служба вимагає від правоохоронців високої самовіддачі, мужності і постійної готовності прийти на допомогу. Технічна грамотність, фізична підготовка, витримка – ці якості характеризують сучасних поліцейських. Кожен день ви складаєте іспит на вірність професії, від вас в першу чергу залежать і забезпечення реального верховенства закону в усіх сферах суспільного життя, і рівень довіри громадян до влади в цілому.

Дякуємо вам за службу, шановні працівники і ветерани поліції, за мужність і відвагу, за відданість своїй справі. Бажаємо високих професійних досягнень, міцного здоров’я, підтримки рідних і близьких, благополуччя, миру.

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,