За дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА заступник Тетяна ШЕРУДИЛО взяла участь в урочистому заході, що проходив з нагоди Дня національної поліції України у МБК «Зоряний».

Від імені голови громади Тетяна ШЕРУДИЛО привітала працівників Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, подякувала правоохоронцям за службу, сумлінне виконання відповідальної та ризикованої справи – забезпечення охорони життя людей та протидії злочинності та побажала особовому складу гідно нести високе звання поліцейського, успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку та з нагоди Дня національної поліції України грамотами Попівського сільського голови нагородили старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу поліції, капітана Ігоря ГАЛЕНКА та старшого дізнавача сектору дізнання, майора Сергія ПЕРЕДЕРУ.