У місті Бердянськ пройшов ювілейний Х Міжнародний фестиваль мистецтв «Срібна хвиля».

Цього року участь у фестивалі взяли близько тисячі учасників з різних міст України. Професійні та аматорські вокальні, театральні, танцювальні та інструментальні колективи, а також сольні учасники представили свої творчі здібності у різних видах мистецтва.

Журі конкурсу, до якого увійшли заслужені діячі культури і мистецтв України, зірки шоу-бізнесу, професійні хореографи і вокалісти, музиканти, представники циркового мистецтва, модельного бізнесу, художники, дизайнери високо оцінили високий рівень підготовки народного аматорського вокального ансамблю «Real Black Cats» Попівського сільського будинку культури-філії КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту», який представляв Попівську громаду та зайняв II місце.

Вітаємо колектив та його керівника Владислава ВЕЛИЧКА зі значним здобутком, дякуємо за створення позитивного іміджу громади та популяризацію національної культури.

Бажаємо подальших творчих успіхів та нових яскравих перемог!