Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК взяв участь у Загальних зборах Всеукраїнської асоціації громад та у панельній дискусії «Сільський розвиток в контексті земельної реформи та децентралізації», що відбулися у м. Київ сьогодні.

Серед питань порядку денного розглядалися наступні - діяльність Асоціації, план дій та розроблення нової Стратегії Асоціації, внесення змін до Статуту Асоціації, внутрішніх положень, визначення кількісного складу та обрання членів Правління Асоціації, членів Контрольно-ревізійної комісії, обрання Голови Асоціації.

У зборах та панельній дискусії також взяли участь представники центральних органів державної влади, народні депутати, міжнародні партнери, профільні експерти.

Участь у заході такого рівня - це важливий внесок у зміцнення та реформування Асоціації, у згуртування спільноти однодумців задля забезпечення сталого розвитку українського села.