На базі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради у Попівській, Вирівській, Великосамбірській, Пекарівській, Соснівській амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини продовжують працювати п’ять стаціонарних пунктів щеплень, де можна отримати вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19 вакциною «CoronaVac», яка сьогодні є у наявності.
 
З початку вакцинальної кампанії, станом на 21 липня, двома дозами вакцини по населених пунктах громади вакциновано 1034 особи. На часі – останній, п’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями. Серед пріоритетних груп залишаються також медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей.
 
Працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.
 
З відкриттям 5-го етапу запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення.
 
Для отримання щеплення необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, який призначить час для його отримання.
 
Допоможіть вакцинуватися від COVID-19 своїм близьким та зробіть це самі!