Учора, у с.Малий Самбір завершився турнір з міні-футболу на Кубок фермерів Попівської сільської ради.

Нагадаємо, що участь у змаганнях взяло 5 команд з населених пунктів Малий Самбір, Великий Самбір, Карабутове, Кошари, Підлипне.

Усі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Гравці команд показали відмінну майстерність, фізичну досконалість та волю до перемоги.

За результами змагань перше місце виборола команда с.Малий Самбір, друге – с.Карабутове, третє – с.Кошари.

Привітати учасників змагань до Малого Самбору завітали заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та засновник турніру, фермер Віктор ЛИСТОПАД.

Тетяна Миколаївна передала вітання від Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА та зазначила, що такий турнір для жителів нашої громади є гарною можливістю проявити себе, позмагатися та приємно провести час, висловила сподівання, що проведення цього спортивного дійства стане доброю традицією, адже саме такі матчі єднають людей та подякувала фермерам за проявлену ініціативу.

Під оплески присутніх команди-переможці нагороджені Кубком фермерів та грамотами.