Наразі триває щорічний конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», участь у якому беруть органи місцевого самоврядування усіх рівнів

«Завдяки децентралізації місцеве самоврядування набагато краще забезпечене фінансовими ресурсами, які дозволяють громадам розвиватися за європейськими стандартами. Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» є своєрідним індикатором дієвості реформи на місцях», – зазначив Генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій Сергій ШАРШОВ.

Цьогоріч конкурс проходить за такими тематичними блоками:

  • Згуртованість громади;
  • Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я;
  • Реалізація проєктів стратегічного розвитку.

Конкурс проводиться з метою поширення кращих практик органів місцевого самоврядування у сфері соціально-економічного розвитку. Критеріями відбору визначено ініціативність, інноваційність, ефективність, впливовість та сталість результатів. 

Заявки приймаються до 30 вересня 2021 року на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Рішення про визначення переможців ухвалює організатор конкурсу – Міністерство розвитку громад та територій. Партнером міністерства з проведення конкурсу є Рада Європи.

Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням.

За матеріалами: https://www.minregion.gov.ua/press/news/predstavnykiv-gromad-zaproshuyut-do-uchasti-u-konkursi-krashhi-praktyky-misczevogo-samovryaduvannya/