22.06.2026 11:19 9
У ПОПІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ
22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни - дату, що нагадує про одну з найтрагічніших сторінок нашої історії. Саме цього дня у 1941 році розпочалася німецько-радянська війна, яка принесла на українську землю масштабні руйнування, людські страждання та непоправні втрати. Кожна родина відчула на собі її жорстокість, а пам’ять про загиблих воїнів, мирних жителів, жертв окупації та примусових депортацій назавжди залишилася в національній пам’яті нашого народу.
У цей день у Попівській територіальній громаді відбулися заходи з вшанування пам’яті жертв війни. У кожному старостинському окрузі біля меморіалів, пам’ятників полеглим воїнам зібралися представники місцевої влади, працівники закладів культури, освіти, медицини та небайдужі жителі громади. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих та поклали квіти до пам’ятних місць, віддаючи шану тим, хто віддав своє життя заради миру та свободи майбутніх поколінь.
Сьогодні, через понад вісім десятиліть після завершення Другої світової війни, Україна знову змушена боронити свою землю від агресора. Повномасштабна війна, розв’язана російською федерацією, принесла нові втрати, біль і випробування. Знову українські захисники та захисниці стоять на сторожі свободи, незалежності та права нашого народу жити на своїй землі.
Саме тому День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни сьогодні набуває особливого значення. Це не лише данина пам’яті загиблим у минулому, а й нагадування про ціну миру, важливість єдності та нашу спільну відповідальність за майбутнє України.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна.
Вічна пам’ять загиблим. Вічна слава українським Героям.
Слава Україні!