Розпочала роботу комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Місце розташування комісії: м.Конотоп, вул.Михайла Сусла, 21 А.

Склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області

Положення про роботу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області

Станом на 23.06.2023 року електронною публічною послугою «єВідновлення» скористались 2 постраждалі особи. Комісією з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області у відповідності до вимог чинного законодавства опрацьовано 2 вищезазначені заяви та внесено до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів проти України, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України всі необхідні дані.

З деталями можна ознайомитись за посиланням:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №516 від 19 травня 2023року «Деякі питання організації роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» було утворено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

изображение viber 2023 06 09 10 52 15 023  изображение viber 2023 06 09 10 54 25 706 изображение viber 2023 06 09 10 54 25 798изображение viber 2023 06 09 10 54 25 883